Zadzwoń teraz - 024 7767 1470

Oferty pracy

SZUKAMY WOLONTARIUSZY

New Start 4U CIC poszukuje wolontariuszy do pomocy w administracji oraz edukacji dorosłych. Jeśli chcesz wprowadzić pozytywne zmiany w lokalnej społeczności, zdobyć nowe umiejętności lub zdobyć doświadczenie w organizacji non-profit, posiadasz dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem, umiesz obsługiwać komputery i jesteś dostępny/a minimum 3 godziny tygodniowo rano, wieczorem lub w soboty, zapraszamy do współpracy!

Wyślij CV na adres: info@new-start4u.co.uk

Obowiązki:

  • Pomoc w zadaniach administracyjnych, wprowadzaniu danych, wypełnianiu form, rejestracji nowych uczniów
  • Wspieranie reklamy i marketingu
  • Wspieranie nauczycieli podczas lekcji angielskiego, prowadzenie zajęć konwersacyjnych
  • Pomaganie uczniom w ukończeniu kursów online - podstawowe wsparcie online
  • Obsługa klienta, wykonywanie połączeń telefonicznych, doradztwo w zakresie dostępnych usług

Co oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności w zakresie administracji i / lub edukacji dorosłych
  • Możliwość uzyskania formalnego poziomu kwalifikacji 2 w zakresie porad i wskazówek informacyjnych lub obsługi klienta
  • Możliwość prowadzenia projektów związanych ze społecznością Europy Wschodniej
  • Bezpłatne porady i porady dotyczące kariery oraz pomoc w poszukiwaniu pracy
  • Możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach
  • Możliwość uzyskania kwalifikacji zawodowych
  • Zniżka na kursy i szkolenia
  • Doskonała atmosfera, możliwość rozwoju